Kultūra Istorija Kultūra Kalba Lankytinos vietos Vyskupija Literatūra Žemaitijos herbas
Tautosaka Naujienos Redaktoriaus žodis Archyvas Atsiliepimai
RodyklėĮ pradžiąInformacija

„Žemaičių žemė“. 2007 m. Nr. 1

„Mano krašto įžymybės“: 2007 m. kalendorius
 
2006 m. rudenį Raseiniuose buvo įgyvendinamas projektas „Mano krašto įžymybės“, kuriame dalyvavo rajono pradinių klasių mokiniai. Projekto organizatorės: Raseinių „Kalno“ vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Renata Simonavičienė ir mokytoja metodininkė Gražina Šimkevičienė.
Šį kartą pagrindinis tikslas buvo puoselėti ir ugdyti mokinių pilietiškumą bei kūrybiškumą. Pradinių klasių mokiniai neblogai susipažino su iškiliais Raseinių rajono žmonėmis, labiausiai jiems įsiminusius pavaizdavo savo piešiniuose ir juos pateikė rajoniniam konkursui – iš viso net 126 piešinius. Jie buvo eksponuojami Raseinių „Kalno“ vidurinėje mokykloje surengtoje parodoje. Geriausius kūrinėlius atrinko parodos lankytojai – jie balsavo už jiems labiausiai patikusius piešinius. Šie buvo panaudoti kuriant 2007 m. kalendorių „Mano krašto įžymybės“.
2006 m. gruodžio 20 d. Raseinių krašto istorijos muziejuje vyko šio kalendoriaus sutiktuvės. Jų metu vienas iš mokinių piešinių simboliškai tarsi atgijo – šventės dalyvius pasveikino ir linksmino Ilgižių kaimo armonikieriai.
Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Jonas Tamošaitis ir vyriausioji specialistė Asta Pagarauskaitė leidinio sutiktuvių metu įteikė padėkas ir atminimo dovanėles kalendoriaus kūrėjams (mokiniams ir jų mokytojams). Šventėje taip pat kalbėjo Raseinių „Kalno“ vidurinės mokyklos direktorius Gediminas Diržys, Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė, pagrindinis kalendoriaus rėmėjas – verslininkas Valdemaras Jacikas, UAB „Vaitena“ direktorius Audrius Vaitkus ir jo žmona. Nuoširdžiai buvo padėkota ir kitiems rajono kalendoriaus rėmėjams: UAB „Regvila“, R. ir D. Čeičių IĮ, UAB „Raseinių statyba“, R. Danilavičiaus IĮ, T. Kovalevskio IĮ, UAB „Julisa“ , R. Daujoto paminklų dirbtuvei.
Šventę apvainikavo dovanos. Jų gavo kiekvienas renginio dalyvis – kiekvienam iš jų buvo įteikta po naująjį 2007 m. kalendorių.

 


© Regionų kultūrinių iniciatyvų centras
Tinklalapis atnaujintas 2007.03.18.
Pastabas siųskite adresu: samogit@delfi.lt

Istorija Kultūra Kalba Lankytinos vietos Vyskupija Literatūra
Tautosaka Naujienos Redaktoriaus žodis Archyvas Atsiliepimai
RodyklėĮ pradžiąInformacija